Téli bajnokság: Mezőterebes kiütötte a Beregrákosi Barátság FC-t

A munkácsi járási labdarúgó téli bajnokság 5. fordulójában ismét győzött a megmérettetésen egyelőre hibátlanul szereplő listavezető, a Beregszentmiklósi Kárpáti, míg a játéknapig szintén százszázalékos Beregrákosi Barátság FC hatalmas meglepetésre hatgólos kiütéses vereséget szenvedett a Mezőterebesi FC ellen. Simán nyert a Volóci FC is, míg a munkácsi ifisták még mindig pont nélkül állnak a tabella utolsó helyén.

Négy forduló után a nagylucskai kistérségi Barátság FC együttese és a Beregszentmiklósi Kárpáti volt még hibátlan. A Munkácsi Sólyom, és az Ignéci FC eddig győzelem nélkül állt a tabella végén, ami az 5. forduló után sem változott meg. Az ötödik játéknapon az Ignéci FC sima, négygólos vereséget szenvedett a listavezető Beregszentmiklósi Kárpátitól, miután már a 41. percben kialakult a mérkőzés végeredménye (0:4). A Mezőterebesi FC szolgáltatta a forduló legnagyobb meglepetését, mivel hatgólos vereséggel küldték padlóra a beregrákosi labdarúgók alkotta Barátság FC együttesét. Már az első félidő után 5:0-ra vezettek a mezőterebesiek, akiknek az első gólját a korábban a Beregvidék SC megyei csapatában megforduló Luca Vaszil szerezte. A Volóci FC is sima győzelmet aratott a Gorondi FC ellen, akik egyelőre formán kívül futballoznak a téli bajnokságon. A Lókai Temp megszerezte második győzelmét, miután kétgólos sikert arattak a Munkácsi Sólyom elnevezésű sportiskola fiataljai ellen. Négy fordulóval a bajnokság vége előtt már csak a listavezető Beregszentmiklós százszázalékos, és csupán a munkácsi sportiskolások állnak pont nélkül. A következő fordulóban két rangadóra is sor kerül, a Barátság FC a Felsőkerepeci Kárpátival mérkőzik meg, míg az éllovas a Volóci FC-vel mérheti össze erejét.