A Beregvidék FC legyőzte a listavezetőt

A második fordulóban szabadnapos Beregvidék FC a beregszászi járási labdarúgó-bajnokság tabellájának éllovasát, a Nagybaktai-Mezőgecsei FC-t (Baktyanec) látta vendégül a beregszászi Barátság Stadionban. A harmadik forduló központi mérkőzésén nagy csatában végül a beregszászi csapat győzedelmeskedett, Antal Roland hajrában szerzett góljával. Pár kilométerrel odébb, Kígyóson is rangadót rendeztek: a hazai csapat a Tiszaújlaki FC együttesével játszott gólzáporos, 3:3-as döntetlent.

Az első fordulóban kígyósi döntetlennel bekezdő Beregvidék FC ismét kistérségi rangadót játszott, ezúttal az addig százszázalékos Nagybaktai-Mezőgecsei FC csapatát látták vendégül Péter Györgyék. A találkozón az éllovas baktai-gecsei alakulat szerezte meg a vezetést, de a hazaiak Popovics Norbert góljával egyenlítettek (1:1). A Beregvidék FC a küzdelmes mérkőzésen végül otthon tartotta a három pontot, miután a csapat kiváló középhátvédje, Antal Roland a hajrában megszerezte együttese győztes találatát (2:1). A még veretlen, és egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Beregvidék ezzel feljött a negyedik helyre, a Baktyanec pedig maradt az első helyen. A nagyberegi játékosokkal megerősített Kígyósi FC a Beregvidék után a Tiszaújlaki FC csapatától is elcsípett egy pontot. A beregszászi kistérségi csapat igazi gólzáporos, 3:3 arányú döntetlent játszott a Tisza-partiakkal. Második győzelmét is megszerezte a Fancsikai FC, akik ezúttal a Szőlősvégardói Teszlát győzték le 1:0-ra. Királyháza is megszerezte első győzelmét, miután 2:0-ra felülmúlták Mezővári gárdáját.