Aranymeccsel dől el a bajnoki cím sorsa a Beregszászi járásban

Befejeződött a beregszászi járási labdarúgó-bajnokság pontvadászata, de a bajnok kiléte még kérdéses, így a bajnoki döntő után derül majd ki, hogy a Nagybégányi FC vagy a Beregvidék FC játékosai emelhetik-e magasba a győztesnek járó serleget.

A fent említett csapatok egyaránt 25-25 pontot gyűjtöttek a kilenc forduló alatt, sőt mindkét gárda +51-es gólkülönbséggel zárta az „alapszakaszt”. A nagybégányi és a beregszászi egyesület is veretlenül, nyolc győzelemmel, és egymás elleni döntetlennel (1:1) fejezte be a bajnokságot. A labdarúgó szövetség döntése alapján a bajnoki döntőben csaphat össze a két nagyágyú a járási elsőségért, melyet szerdán rendeznek meg zárt kapuk mögött, a karantén-intézkedések betartása mellett.

A bajnoki tabella harmadik helyén a Nagybaktai FC zárt 21 ponttal, akik sokáig versenyben voltak az aranyért, sőt több fordulón keresztül veretlenül álltak a mezőny élén. A negyedik helyen a 16 pontos Nagyberegi Talizmán végzett, megelőzve a 13 pontos Badalói FC gárdáját, és a 12 pontos Kígyósi FC-t. A hetedik helyen a 9 pontos Nagymuzsalyi FC, a nyolcadikon pedig a szintén 9 pontot gyűjtő Tiszakeresztúri FC csapata végzett. Nagy meglepetésre a le nem játszott Téli Kupa döntőse, a Zápszonyi FC csupán 3 pontot szerzett, amivel a tabella utolsó előtti helyét foglalják el. A bajnokság sereghajtója a szerzett pont nélkül utolsó Kovászói FC lett, akik a két éllovastól összesen 51 gólt kaptak.