Foci Eb 2012 – A labdarúgó Európa-bajnokság programja

Szerző: | 2012. 06. 04. 09:06 | Sport

Foci Eb 2012 – A labdarúgó Európa-bajnokság programja:
Labdarúgó Európa-bajnokság – Csoportmérkőzések

A-csoport

Június 8., péntek

18.00: Lengyelország – Görögország (Lengyelország: Varsó)
20.45: Oroszország – Csehország (Lengyelország: Wroclaw)

Június 12., kedd

18.00: Görögország – Csehország (Lengyelország: Wroclaw)
20.45: Lengyelország – Oroszország (Lengyelország: Varsó)

Június 16., szombat

20.45: Görögország – Oroszország (Lengyelország: Varsó)
20.45: Csehország – Lengyelország (Lengyelország: Wroclaw)

B-csoport

Június 9., szombat

18.00: Hollandia – Dánia (Ukrajna: Harkov)
20.45: Németország – Portugália (Ukrajna: Lvov)

Június 13., szerda

18.00: Dánia – Portugália (Ukrajna: Lvov)
20.45: Hollandia – Németország (Ukrajna: Harkov)

Június 17., vasárnap

20.45: Portugália – Hollandia (Ukrajna: Harkov)
20.45: Dánia – Németország (Ukrajna: Lvov)

C-csoport

Június 10., vasárnap

18.00: Spanyolország – Olaszország (Lengyelország: Gdansk)
20.45: Írország – Horvátország (Lengyelország: Poznan)

Június 14., csütörtök

18.00: Olaszország – Horvátország (Lengyelország: Poznan)
20.45: Spanyolország – Írország (Lengyelország: Gdansk)

Június 18., hétfő

20.45: Horvátország – Spanyolország (Lengyelország: Gdansk)
20.45: Olaszország – Írország (Lengyelország: Poznan)

D-csoport

Június 11., hétfő

18.00: Franciaország – Anglia (Ukrajna: Donyeck)
20.45: Ukrajna – Svédország (Ukrajna: Kijev)

Június 15., péntek

18.00: Ukrajna – Franciaország (Ukrajna: Donyeck)
20.45: Svédország – Anglia (Ukrajna: Kijev)

Június 19., kedd

20.45: Svédország – Franciaország (Ukrajna: Kijev)
20.45: Anglia – Ukrajna (Ukrajna: Donyeck)
Labdarúgó Európa-bajnokság – Negyeddöntő

Június 21., csütörtök

20.45: A1 – B2 (negyeddöntő, Lengyelország: Varsó)

Június 22., péntek

20.45: B1 – A2 (negyeddöntő, Lengyelország: Gdansk)

Június 23., szombat

20.45: C1 – D2 (negyeddöntő, Ukrajna: Donyeck)

Június 24., vasárnap

20.45: D1 – C2 (negyeddöntő, Ukrajna: Kijev)
Labdarúgó Európa-bajnokság – Elődöntő

Június 27., szerda

20.45: elődöntő (Ukrajna: Donyeck)

Június 28., csütörtök

20.45: elődöntő (Lengyelország: Varsó)
Labdarúgó Európa-bajnokság – Döntő

Július 1., vasárnap

20.45: döntő (Ukrajna: Kijev)

forrás:szon.hu

Pin It on Pinterest

Share This