Nagydobrony rangadót vesztett, Dercent ismét padlóra küldték

Az ungvári járási labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában a bajnoki cím egyik fő várományosát, a Kereknyei Olimpik együttesét látta vendégül a Nagydobronyi FC. A hazaiak kiélezett csatában végül 2:1-es vereséget szenvedtek az esélyesebbnek tartott kereknyeiektől. Megszerezte első pontját a Nagygejőci FC, miután hazai pályán 1:1-es döntetlent értek el az előző fordulóban Nagydobronyt legyőző Ároki FC ellen. A munkácsi járási bajnokságban folytatódott a Derceni FC vesszőfutása, sajnos már csak a nevében magyaros csapat 5:2-es kiütéses vereséget szenvedett a Nagylucskai Kalász otthonában, így négyből negyedik meccsüket is elveszítették, ráadásul már tizennégy gólt kaptak. A Beregrákosi Kalász megszerezte második győzelmét, miután 3:0-s diadalt arattak a Gorondi FC vendégeként.

A Nagydobronyi FC a hibátlan mérleggel rendelkező Kereknyei Olimpiket látta vendégül, és nagy csatában 2:1-es vereséget szenvedtek Györke Nándorék. A nagydobronyiak három mérkőzés után a tabella negyedik helyén állnak 3 ponttal, míg az Olimpik százszázalékos mérleggel, és 9 szerzett ponttal vezeti a tabellát. Az ifiknél Kis László tanítványai 2:2-es döntetlent értek el a kereknyei fiatalok ellen, és 5 pontjukkal a felnőttekhez hasonlóan a tabella negyedik helyén tartózkodnak. A Nagygejőci FC megszerezte első pontját, mivel 1:1-es döntetlent harcoltak ki az Ároki FC csapata ellen, a fiatalok viszont ismét hatalmas pofonba szaladtak bele, ezúttal 9:1-es vereséget szenvedve kortársaiktól. A nagygejőciek egyelőre a felnőtteknél és az ifiknél is a sereghajtó szerepét töltik be.

A Derceni FC ismét megkapta az ötösét, de szurkolóik bánatára ez nem a teljesítményük osztályozása, hanem újra ötször rezdült meg a derceniek hálója. Ezúttal a Nagylucskai Kalász tömte ki a kizárólag légiósokkal felálló vendégcsapatot. A lucskaiak már 4:0-ra is vezettek, majd a 65. percben Kacsur Janisz kozmetikázott az eredményen (4:1), de Keszthelyi György meglőtte a hazaiak ötödik találatát, majd a 88. percben Helmeci Eduard szépített (5:2). Az ifiknél 5:3-as győzelmet arattak a vendégek, miután három büntetőt is értékesítettek. A derceni együttes góljait Misko Roman, Hanykovics Rosztiszlav és Bajsza Sztanyiszlav szerezték. A Beregrákosi Kalász ificsapata 3:1-es vereséget szenvedett Gorondon, míg a felnőttek 3:0-ra nyertek.