Idegenben kapott ki Nagydobrony és Nagygejőc, otthon ütötték ki Dercent

Az ungvári járási labdarúgó-bajnokság második játéknapján második vereségét is elszenvedte a Nagygejőci FC, Nagydobrony együttese viszont először kapitulált. A munkácsi járási labdarúgó-bajnokságban szereplő Derceni FC továbbra sem találja önmagát, és újabb vereségével maradt a tabella utolsó helyén.

Két forduló után két hibátlan csapat maradt Ung-vidéken: a Baranyai FC-t 6:3-ra kiütő Kereknyei Olimpik, és a Nagydobronyi FC-t 1:0-ra legyőző Ároki FC. A 2. fordulóban megszerezte első győzelmét a Botfalvai FC, akik Nagygejőcöt gyűrték le 3:2-re, az ifik pedig 13:0-ra tömték ki a nagygejőci fiatalokat. A Nagydobronyi FC ificsapata is sima győzelmet aratott, Kis László tanítványai 4:0-ra kiütötték idegenben az Ároki FC fiataljait. A felnőtteknél Nagyláz és Őrdarma rangadóján 2:2-es döntetlen született. A felnőtteknél 3 pontjával a negyedik helyen áll Nagydobrony csapata, míg az eddig pontnélküli Nagygejőc a sereghajtó. Az ifiknél a 4 pontot gyűjtő nagydobronyiak a harmadik pozíciót foglalják el, míg a nagygejőciek a fiataloknál is az utolsó helyen állnak.

A munkácsi járási bajnokságban kiütéses vereséget szenvedett hazai pályán a Derceni FC, akik ezúttal a Kölcsényi FC együttesétől kaptak ki. A vendégek 2:0-s vezetés után picit leeresztettek, és ezt kihasználták a hazaiak, mivel az 58. percben sikerült egyenlíteniük (2:2). A kölcsényiek egy perccel később ismét vezetést szereztek, majd ezután még kétszer betaláltak a derceni kapuba, ezzel kiütéses, 5:2-es vereséget mérve ellenfelükre. Az ifiknél is vendégsiker született, a kölcsényiek 3:2-re diadalmaskodtak. A Beregrákosi Kalász Makarja 2:0-s legyőzésével megszerezte első győzelmét, az ifik pedig a felnőttekhez hasonlóan szintén győzelmet arattak: 3:2-re nyertek a makarjai fiatalok ellen. A felnőtteknél Gorond áll a tabella élén, megelőzve a Nagylucskai Kalászt, és a Kölcsényi FC-t. A Beregrákosi Kalász a hatodik, a Derceni FC pedig az utolsó, kilencedik helyen tanyázik.