Óriási gólzápor a Tottenham mérkőzésén, újra botlott a Bayern München

A Premier League 8. fordulójában az eddig veretlen Tottenham gárdája fogadta a mindössze egy pontos Leicester City csapatát.

A mérkőzést a 6. percben büntetőt kiharcoló és Tielemans által értékesítő Rókák kezdték jobban, azonban a tizenegyesre Kane jóvoltából már a 8. percben góllal válaszoltak a londoniak, és onnantól kezdve nem volt megállás.

Antonio Conte csapata már a 21. percben Eric Dier fejesgóljával megszerezte a vezetést, amelyre ugyan a kékek még Maddison által válaszoltak, de a folytatásban teljesen kiesett a kezükből az irányítás.

A Sarkantyúsok előbb a 47. percben Bentancur által újra megszerezték a vezetést, majd az 59. percben csereként beálló Son Heung-Min mesterhármasával kialakították a 6-2-es végeredményt.

A Tottenham jelenleg tizenhét ponttal a tabella második helyét foglalja el, míg a Leicester City huszonkét kapott góllal és mindössze egy begyűjtött egységgel az utolsó pozícióban találja magát.