Élő tv-sportközvetítések – Vasárnap

Szerző: | 2021.11.06., 11:22 | Sport

Forrás: pixabay

A vasárnapi élő sportközvetítések a magyarországi televíziókban:

    M4 Sport
 8.00: Úszás, rövidpályás Eb, előfutamok
15.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC
17.30: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-ZTE FC
20.00: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

    M4 Sport+
14.00: Jégkorong, Erste Liga, FTC-MAC
16.25: Úszás, rövidpályás Eb, döntők
19.20: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba 1912 Előre-Pécsi MFC

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, New York
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Venezia-AS Roma
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Bologna
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Verona
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

    Sport 2
 9.15 és 16.45: Autósport, túraautó-vk, futam, Adria
12.30: Kézilabda, felkészülési mérkőzés, Németország U20-Magyarország U20
15.00: Kézilabda, felkészülési mérkőzés, Németország-Portugália
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Salernitana
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Brooklyn Nets

    Eurosport 1
 8.00: Atlétika, Barcelona Marathon
13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

    Eurosport 2
10.00: Autósport, túraautó-vk, futam, Adria
13.00: Motorsport, motokrossz-vb, Lombard Nagydíj
15.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs, döntő
17.00: Atlétika, New York Marathon
20.00: Golf, PGA-tour, Mayakoba Classic

    Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Metz
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Monaco
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-FC Liverpool
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Lyon

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Starsbourg
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Montpellier

    Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

    Spíler 1
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham Hotspur

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Sociedad
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla

    Arena 4
 6.15 és 9.15: Austósport, V8 supercars, Sydney, 2. és 3. futam
12.15 és 13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Algarve-i Nagydíj, Moto3 és MotoGP, futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayer Leverkusen
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Baltimore Ravens-Minnesota Vikings
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Green Bay Packers

Forrás: MTI

Pin It on Pinterest

Share This