Ungvár győzelemmel, míg Minaj vereséggel kezdte az idényt

Szombaton megkezdődött az ukrán másodosztály idényének küzdelme – adta hírül a mukachevo.net hírportál.

Az FC Minaj a Prikarpattya Ivano-Frankivszk csapatot fogadta. Az első félidő végére a vendégek már 0-2-re vezettek, s bár a hazaiak előtt is voltak ígéretes lehetőségek, azonban ezeket nem sikerült gólra váltani. A második félidőben sikerült egy újabb gólt szerezniük a vendégeknek, ezzel beállítva a 0-3-as végeredményt. Az FC Minaj tehát vereséggel kezdte az idényt.

A harmadosztályba debütáló Ungvár FC a Bukovina vendégeként léphetett pályára, és már a 9. percben egy góllal köszönthették vendéglátóikat. A második félidőben két góllal és egy öngóllal 1-3 lett a végeredmény, így az Ungvár FC biztos győzelemmel indított.