Holttestet emeltek ki a folyóból az Ungvári járásban
Egy férfi holttestét emelték ki a folyóból június 19-én az ungvári járási Kisberezna településen.
A katasztrófavédelmi szolgálat tájékoztatása szerint 13 óra 5 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy feltehetően vízbefulladt személy holttestére bukkantak.
A helyszínre érkező egységek egy 1978-as születésű férfi testét emelték ki a vízből.
A férfi halálának körülményeit a hatóságok vizsgálják.
A nyitókép illusztráció
Állítsa be a Kárpátalja.ma-t előnyben részesített forrásként a Google Keresőben.
Beállítás →
