Holttestet emeltek ki a folyóból az Ungvári járásban

Egy férfi holttestét emelték ki a folyóból június 19-én az ungvári járási Kisberezna településen.

A katasztrófavédelmi szolgálat tájékoztatása szerint 13 óra 5 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy feltehetően vízbefulladt személy holttestére bukkantak.

A helyszínre érkező egységek egy 1978-as születésű férfi testét emelték ki a vízből.

A férfi halálának körülményeit a hatóságok vizsgálják.

A nyitókép illusztráció

Kárpátalja.ma

Állítsa be a Kárpátalja.ma-t előnyben részesített forrásként a Google Keresőben.
Beállítás →