Tizenegy gyermek került kórházba hőguta miatt a Huszti járásban
Kórházba szállítottak 11 gyereket a Huszti járásban, miután egy szállodában hőgutát kaptak.
A mentőszolgálatot június 26-án először egy 10 éves fiúhoz riasztották, akinél hányás és magas testhőmérséklet jelentkezett. A helyszínre érkező mentősök azonban megállapították, hogy nem egyetlen gyermek szorul ellátásra, hanem összesen tizenegyen lettek rosszul a hőség miatt.
A tömeges eset miatt egy második mentőegységet is a helyszínre irányítottak. A gyermekeket megvizsgálták, ellátták, állapotukat stabilizálták, majd további kivizsgálásra és kezelésre a Huszti Városi Kórházba szállították.
Állítsa be a Kárpátalja.ma-t előnyben részesített forrásként a Google Keresőben.
Beállítás →
