Közös advent és Misztrál-koncert Beregszászban

A Szokol Kijev az FTC-Telekommal mérkőzik meg a Kontinentális Kupa második fordulójában

Szerző: | 2021.10.22., 09:35 | Sport

A fontosabb hétvégi magyarországi sportesemények:

    október 23., szombat:

    Jégkorong
    Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért), 2. forduló (Budapest, Tüskecsarnok): FTC-Telekom – Szokol Kijev (ukrán) 16.00 Tartu Välk 494 (észt) Olimp Riga (lett) 19.30

    Kézilabda
    Női Bajnokok Ligája, csoportkör, A csoport, 5. forduló: FTC-Rail Cargo Hungaria – Brest Bretagne (francia) 16.00

    Rali
    Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, Nyíregyháza és környéke

    Szabadidősport
    Kolonics György Emlékfutás, Népsziget 8.00

    Úszás
    Hosszútávú medencés országos bajnokság, Szeged

    október 24., vasárnap:

    Jégkorong
    Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért):
    3. forduló (Budapest, Tüskecsarnok):
FTC-Telekom – Olimp Riga (lett) 15.00
Szokol Kijev (ukrán)-Tartu Välk 494 (észt)  18.30
    Erste Liga:
DVTK Jegesmedvék-Titánok 14.15
Dunaújvárosi Acélbikák-MAC HKB Újbuda 17.30
DEAC-UNI Győr ETO HC 18.30
    Osztrák liga (ICEHL):
Hydro Fehérvár AV19-Klagenfurt (osztrák) 17.30

    Kézilabda
    Női Európa-liga, selejtező, 1. forduló, visszavágó:
MTK Budapest-Yalikavak Spor Kulübü (török), Elek Gyula Aréna 18.00
    Férfi NB I:
Pick Szeged – Fejér-B.Á.L. Veszprém 17.00
Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE 17.30

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Alba Fehérvár-Szolnoki Olajbányász 17.00
Zalakerámia ZTE KK-Falco KC Szombathely 18.00
Sopron KC – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
HÜBNER Nyíregyháza BS-Egis Körmend 19.00
    Női NB I:
PINKK Pécsi 424-ELTE BEAC Újbuda 15.00
UNI Győr MÉLY-ÚT – Atomerőmű KSC Szekszárd 15.30
DVTK – TFSE-MTK 17.30
NKA Universitas PEAC – BKG-PRIMA Szigetszentmiklós 18.00
VBW CEKK Cegléd-Vasas Akadémia 18.00
Ludovika-FCSM Csata – Sopron Basket 18.30    

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 10. forduló:
Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC 13.30 (+FOTÓ)
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC 15.45
Ferencvárosi TC-MTK Budapest 18.00
    Merkantil Bank Liga NB II, 13. forduló: III. Kerületi TVE-BFC Siófok 13.00 Nyíregyháza Spartacus FC-Szolnoki MÁV FC, Balmazújváros 13.00 WKW ETO FC Győr-Pécsi MFC 13.00 Szentlőrinc-Soroksár SC 13.00 Tiszakécskei LC-Diósgyőri VTK 13.00 Dorogi FC-Aqvital FC Csákvár 13.00 Budafoki MTE-Budaörs 13.00 Békéscsaba 1912 Előre-Kecskeméti TE Hufbau 17.00 Szombathelyi Haladás-FC Ajka 17.00 Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Vasas FC 17.00

    Rali
    Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, Nyíregyháza és környéke

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló:
DEAC-DKSE 16.00
Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 17.00
Fino Kaposvár-Pénzügyőr SE 19.30

    Úszás
    Hosszútávú medencés országos bajnokság, Szeged

    Vízilabda

    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 4. forduló:
Metalcom-Szentes – Szolnoki Dózsa 18.00
PannErgy-Miskolci VLC – Szegedi VE 18.00
PVSK-Mecsek Füszért – Kaposvári VK 19.00

Forrás: MTI

Pin It on Pinterest

Share This