Hazai pályán botlott a Polena

Az elmúlt évektől eltérően idén az első kör után nem tartottak szünetet a csapatok a kárpátaljai megyei labdarúgó-bajnokság felső osztályában.
A pontvadászat második felének első játéknapján, pedig máris borult a papírforma, hiszen a tabella első négy helyezettje közül mindössze csak egy alakulat tudott nyerni a hétvégén. A forduló egyik rangadóján a mindezidáig száz százalékos teljesítményt nyújtó FC Polena a második helyen álló FC Szerednyét látta vendégül. Megyénk két labdarúgó óriásának összecsapása szoros csatát és gólnélküli döntetlent hozott. A hétvége másik rangadóján a dobogó legalsó fokán álló Obolony a negyedik helyezett Nagyszőlőst fogadta. A második helyért versenyt futó csapatok csatájából végül a „sörgyáriak” kerültek ki győztesen 1:0 arányban. Az elmúlt hétvégén szezonbéli első győzelmét megszerző Buzsorának sikerült a Huszton mutatott remek formáját átmentenie a Kárpáti ellen. A hazai pályán játszó ilosvai alakulat bár sokáig hátrányban volt az utolsó félórában lefocizta ellenfelét, így megfordította és 4:2-re megnyerte a találkozót. A forduló legnagyobb meglepetését a dolhaiak szolgáltatták, a mezőnyben egyedüliként még nyeretlen Borzsova a kisebb hullámvölgyben lévő DJFK Munkácsot verte odahaza 4:1-re.