Járási bajnokság: Fölényes badalói győzelem a rangadón

Az elmúlt hétvégén ismét pályára léptek a csapatok a beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban. A 12. forduló rangadóján a listavezető FC Badaló a dobogó harmadik fokán álló Talizmánnal mérte össze erejét. A két együttes összecsapása azonban csak nevében volt rangadó, mivel a házigazda Tisza-partiak a játék minden elemében felülmúlták ellenfelüket és fölényes 5:0-s diadalt arattak. A forduló legnagyobb arányú győzelme azonban mégsem a Főnix, hanem az Artosz a nevéhez fűződött. A címvédő gátiak ugyanis hazai pályán 8:0-ra lelépték az utolsó előtti helyen álló FC Bakost. A hétvége legnagyobb meglepetését az FC Zápszony csapata okozta, amely odahaza könnyedén 3:0-ra legyőzte közvetlen riválisát, a Csillagot. Továbbra sem megy a bajnokság második felében az FC Kisbégánynak, az egykor a dobogó harmadik fokát ostromló bégányiak erejéből a játéknapon ugyanis csak egy gólnélküli döntetlenre futotta a nyolcadik helyen álló Kígyós vendégeként. A forduló utolsó mérkőzésén a sereghajtó FC Papi 2:1 arányú vereséget szenvedett Borzsován, és így egyedüliként a mezőnyben továbbra is pont nélkül áll.