Könnyedén jutott tovább az APOEL és a Rosenbog

Szerző: | 2020.09.17., 17:15 | Sport

A ciprusi APOEL és a norvég Rosenborg is sima idegenbeli győzelemmel jutott tovább a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének második fordulójából.

A szerdai játéknapon előbbi a kazah Kaisar, utóbbi pedig a lett Ventspils otthonában diadalmaskodott.

A főtáblára jutáshoz még két párharcot kell nyerni.
 
Európa-liga-selejtező, 2. forduló:
Kaisar (kazah)-APOEL (ciprusi) 1-4 (1-2)
Ventspils (lett)-Rosenborg (norvég) 1-5 (1-3)

később:
Hibernians (máltai)-FEHÉRVÁR FC 19.00
BUDAPEST HONVÉD FC-Malmö (svéd) 21.05
Renova (északmacedón)-Hajduk Split (horvát) 15.30
Ararat-Armenia (örmény)-Fola Esch (luxemburgi) 16.00
FC Asztana (kazah)-Buducnost Podgorica (montenegrói) 16.00
Teuta (albán)-Granada (spanyol) 16.00
Lincoln Red Imps (gibraltári)-Glasgow Rangers (skót) 17.00
Kuopio PS (finn)-Slovan Bratislava (szlovák) 17.30
Botosani (román)-Shkendija (északmacedón) 17.45
Bodö/Glimt (norvég)-Zalgiris (litván) 18.00
IFK Göteborg (svéd)-FC Köbenhavn (dán) 18.00
Lokomotiv Plovdiv (bolgár)-Tottenham Hotspur (angol) 18.00
Neftci Baku (azeri)-Galatasaray (török) 18.00
Riteriai (litván)-Slovan Liberec (cseh) 18.00
Flora (észt)-KR Reykjavík (izlandi) 18.30
Olimpija Ljubljana (szlovén)-Zrinjski Mostar (bosnyák) 18.30
Connah’s Quay Nomads (walesi)-Dinamo Tbiliszi (georgiai) 19.00
CSZKA Szófia (bolgár)-BATE Boriszov (fehérorosz) 19.00
Djurgardens IF (svéd)-Europa FC (gibraltári) 19.00
Laci (albán)-Hapoel Beer-Seva (izraeli) 19.00
Lokomotiv Tbiliszi (georgiai)-Dinamo Moszkva (orosz) 19.00
Makkabi Haifa (izraeli)-Kairat Almati (kazah) 19.00
OFI Kréta (görög)-Apollon Limasszol FC (ciprusi) 19.00
Riga FC (lett)-Tre Fiori (San Marinó-i) 19.00
Sfantul Gheorge (moldáv)-Partizan Beograd (szerb) 19.00
Inter Club d’Escaldes (andorrai)-Dundalk (ír) 19.00
Arisz Szaloniki (görög)-Kolos Kovalivka (ukrán) 20.00
Borac Banja Luka (bosnyák)-Rio Ave (portugál) 20.00
Kukesi (albán)-VfL Wolfsburg (német) 20.00
Piast Gliwice (lengyel)-Hartberg (osztrák) 20.00
Shamrock Rovers (ír)-AC Milan (olasz) 20.00
Sileks (északmacedón)-Drita (koszovói) 20.00
Standard Liege (belga)-Bala Town (walesi) 20.00
NS Mura (szlovén)-Aarhus (dán) 20.15
Coleraine (északír)-Motherwell (skót) 20.30
Viking (norvég)-Aberdeen (skót) 20.30
FC DAC 1904 (szlovák)-Jablonec (cseh) 20.45
Linfield (északír)-Floriana (máltai) 20.45
NK Osijek (horvát)-FC Basel (svájci) 20.45
Servette (svájci)-Reims (francia) 20.45
Topolyai SC (szerb)-FCSB (román) 21.00

szerdán játszották:
B36 Tórshavn (feröeri)-The New Saints (walesi) 2-2 (0-0, 1-1, 1-1) – tizenegyesekkel: 5-4
Hammarby IF (svéd)-Lech Poznan (lengyel) 0-3 (0-0)
Niederkorn (luxemburgi)-Willem II (holland) 0-5 (0-3)

Forrás: mti.hu

Pin It on Pinterest

Share This