Mezőgecse az élre állt, simán nyert Tiszaújlak és a Teszla

A második játéknapon már teljes fordulót rendeztek a beregszászi járási labdarúgó-bajnokságban. A Beregvidék FC a 2. fordulóban szabadnapos volt, míg a Nagybaktai-Mezőgecsei FC ismét győzelmet aratott, és ezzel átvette a vezetést a tabellán. A Baktyanec ezúttal a Kígyósi FC 1:0-s legyőzésével szerezte meg a három pontot. Első mérkőzését játszotta a Tiszaújlaki FC, a Szőlősvégardói Teszla és a Fancsikai FC is, és mindhárom ugocsai együttes győzelemmel mutatkozott be a járási pontvadászaton.

A Királyházai FC legyőzése után a Kígyósi FC gárdáját is legyűrte a Nagybaktai-Mezőgecsei FC (Baktyanec), ezzel két forduló elteltével százszázalékos a beregvidéki együttes, és 6 pontjával, kapott gól nélkül vezeti a bajnokság tabelláját. A hazaiak gólját Szeljacsin Olekszandr szerezte a 72. percben. A két ugocsai párharcon sima hazai győzelem született: a Tiszaújlaki FC Királyházát, a Szőlősvégardói Teszla pedig Tiszakeresztúrt verte meg. A Tiszaújlaki FC Palotás Szebasztián mesternégyesével 4:1-re kiütötte az eddig nyeretlen Királyházai FC-t, akik így egyelőre a bajnokság sereghajtói. A királyházaiak becsületgólját Burdika Olekszandr szerezte a 72. percben. A Szőlősvégardói Teszla Szigeti Sztepan góljával szerezte meg a vezetést a 28. percben a Tiszakeresztúri FC ellen, amire a vendégek a 40. percben válaszoltak Balog Sándor találatával (1:1). Négy perccel később Lemak Mihajlo tett arról, hogy 2:1-es hazai vezetéssel vonuljanak pihenőre a csapatok. A második játékrészben tíz perc elteltével már kétgólos volt a Teszla előnye, miután Broszovszkij Valerij is betalált, a 60. percben pedig Szigeti második találatával már 4:1 volt a hazaiaknak, amit öt perccel később Csorhovoj Sztaniszlav alakított négygólosra (5:1). A tiszakeresztúriaknak végül sikerült elkerülniük a kiütéses vereséget, mivel a 84. percben Somogyi Árpád, három perccel később pedig Cser György kozmetikázott az eredményen (5:3). A Mezővári FC nem bírt a Fancsikai FC csapatával, és 1:0-s vereséget szenvedtek hazai pályán ellenfelüktől.

Beregszászi járási labdarúgó-bajnokság, 2. forduló:

Nagybaktai-Mezőgecsei FC (Baktyanec) – Kígyósi FC 1:0

Tiszaújlaki FC – Királyházai FC 4:1

Mezővári FC – Fancsikai FC 0:1

Szőlősvégardói Teszla – Tiszakeresztúri FC 5:3

Beregvidék FC (Beregszász) – szabadnapos

A bajnokság állása, zárójelben a gólkülönbség: 1. Nagybaktai-Mezőgecsei FC 6 pont (3:0), 2. Tiszaújlaki FC 3 (4:1), 3. Szőlősvégardói Teszla 3 (5:3), 4. Fancsikai FC 3 (1:0), 5. Beregvidék FC 1 (0:0), 6. Kígyósi FC 1 (0:1), 7. Mezővári FC 1 (1:2), 8. Tiszakeresztúri FC 1 (4:6), 9. Királyházai FC 0 (1:6).