Nagydobronyi botlás a sereghajtó Nagygejőc ellen

Az ungvári járási labdarúgó-bajnokság 6. fordulója a meglepetések köre volt, mivel mindegyik párharc esélyese botlott. Az addigi listavezető, az Ároki FC a sereghajtó Nagyláz vendégeként szenvedett vereséget, de Nagydobrony, Kereknye és Őrdarma is fontos pontokat vesztett. A munkácsi járási labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában hengerelt a Beregrákosi Kalász, akik a sereghajtó Romocsfalvát ütötték ki.

Meglepetésekkel teletűzdelt fordulón van túl az Ung-vidéki labdarúgó-bajnokság, mely után ismét átvette a vezető pozíciót a Kereknyei Olimpik együttese, akik bár csupán 1:1-es döntetlent értek el hazai pályán a Botfalvai FC ellen, mégis megelőzték a Nagylázon botló Ároki FC-t. A harmadik helyen álló Őrdarmai FC is vereséget szenvedett, a dobogó legalsó fokán tartózkodó együttes Baranyán kapott ki. A Nagydobronyi FC is meglepetést szolgáltatott, de ennek a hazai szurkolók nem nagyon örülhettek, ellentétben a sereghajtó nagygejőciekkel. A dobogóra vágyakozó nagydobronyiak 2:2-es döntetlent játszottak az eddig még nyeretlen, és a mérkőzés előtt tizenöt gólt kapó Nagygejőci FC ellen. A vendégek így is a tabella utolsó helyén maradtak, és a hazaiak sem tudtak elmozdulni a negyedik pozícióból. Az ifiknél 6:1-es győzelmet arattak Kiss László tanítványai, akik a felnőttekhez hasonlóan szintén a tabella negyedik helyén állnak. A nagygejőci ifi már hatvankét gólt kapott hat vesztes mérkőzésen, és ők is ugyanúgy állnak, mint a felnőtt kollektívájuk: a tabella utolsó helyén.

A Latorca-völgyében igazi gólparádét rendezett a Beregrákosi Kalász, akik a sereghajtó Romocsfalvai FC csapatát ütötték ki 6:2-re. A beregrákosiak a tabella negyedik helyén állnak, de egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak riválisaiknál. A Derceni FC szabadnapos volt a fordulóban, de mivel Makarja óriási zakót kapott hazai pályán a Nagylucskai Kalásztól (2:8), így a derceniek megelőzték őket a tabellán, jobb gólkülönbségüknek köszönhetően.