Magyarkomjáti katona hunyt el Kelet-Ukrajnában
2024. május 8-án bekövetkezett halála óta eltűntként tartották nyilván.
2024. május 8-án bekövetkezett halála óta eltűntként tartották nyilván.
Az adományokat Doroha Zsittya szociális-rehabilitációs központ kapja.
Csernyihiv megyében mintegy 380 ezer fogyasztó maradt áram nélkül.
2026. április 9-én vesztette életét a fonton.
15 kopijkás emelkedés várható.
Több arra haladó autós is a kamionos segítségére sietett.
Temetésére 2026. április 17-én kerül sor szülőfalujában.
Hivatalos látogatásának programjában több tárgyalás is szerepel.
Az eszközök több svédországi adományozótól érkeztek.
A lángok egy fáskamrában csaptak fel először.
End of content
End of content